وبلاگ

آخرین مقالات در مورد موشن گرافیک

موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

تفاوت انیمیشن و موشن گرافیک در چیست ؟

احتمالاً خط و مرز دقیقی بین این دو عبارت نیست . اما تفاوت‌هایی دارند که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست . انیمیشن بیشتر حالت داستانی و کارتونی دارد. اما موشن گرافیک بیشتر روی انتقال مفهوم با تصاویر متمرکزشده است . که اکثراً حالت دوبعدی یا فِلت در ایران رایج هستند. و معمولاً مردم تفاوت انیمیشن و موشن گرافیک را از روی تصاویر فِلت می‌شناسند.

ساخت موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

10 مورد از نرم افزار های ساخت موشن گرافیک کدام اند؟

ساخت موشن گرافیک با تأکید بر قابلیت های نرم افزار های کامپیوتری همه روزه درحال توسعه می باشد.شاید این سؤال برای خیلی ها پیش می آید که نرم افزار های ساخت موشن گرافیک کدام اند؟. در این مقاله قصد داریم 10 مورد از نرم افزار ها را بررسی کنیم.

موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک

مهمترین مزایای سفارش موشن گرافیک

موشن گرافیک در تمام بخش ها از جمله برنامه های اجتماعی,برنامه های آموزشی,بازی و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. سفارش موشن گرافیک در تولید یک محصول نقش مهمی را اجرا می کند. درمورد محصولاتی که قبلاً نیز وارد بازار شده است اما مورد استقبال قرار نگرفته است. موشن گرافیک در آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ساخت موشن گرافیک می تواند معرفی یک محصول یا برند جدید به مشتریان باشد.

موشن گرافیک
تعرفه موشن گرافیک

تعرفه موشن گرافیک چگونه محاسبه می شود؟

موشن گرافیک از تصویر,انیمیشن,متن و صدا می باشد. که با گرافیکی زیبا و به صورت فلت یا تخت طراحی شده و با رسانه های بیشتری سازگار می باشد. تعرفه موشن گرافیک به نوع و اهداف آن بستگی دارد.

طراحی موشن گرافیک
طراحی موشن گرافیک

10 نکته اساسی طراحی موشن گرافیک (قسمت دوم)

هر مسئله ای در مورد طراحی موشن گرافیک مربوط به بخش فنی نیست. زمانیکه یک پروژه تمام شود سؤالی که از طراح پرسیده می شود. درمورد ابزار کار است چنانچه ابزار فقط یک جنبه کار را نشان می دهد.

طراحی موشن گرافیک
طراحی موشن گرافیک

10 نکته اساسی طراحی موشن گرافیک

نقش طراح گرافیست در فرایند طراحی موشن گرافیک جایگاه مهم و خاصی دارد. چون طراح گرافیست درک زندگی را به تصویر در می آورد. برای کیفیت بیشتر باید نکاتی را رعایت کرد.

موشن گرافیک
طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک چه اثری در دنیای رسانه دارد؟

امروزه رسانه ها هستند که شیوه ارتباط با دنیا و نظام های متفاوت اجتماع را معین می کنند.در اینصورت می توان اطلاعات انسان ها را بر پایه رسانه و ابزارهای ارتباطی دسته بندی کرد.پیشرفت علم و فناوری اطلاعات بسیار در رسانه ها تأثیر دارد.محتوای اصلی می تواند هوش انسان را تعیین کند.در این میان موشن ها از انواع پیشرفته ترین رسانه ها هستند که در طول زمان به عنوان یک بعد جدید هستند.این رسانه‌ مفهوم را در مرور زمان تکمیل و انتقال می دهد. و مخاطب در صورتی می‌تواند پیام را درک کند که در یک فاصله زمانی پیوسته در دید رسانه باشد.

موشن گرافیک
موشن گرافیک

7 دلیل استفاده از موشن گرافیک

در دنیای امروز برای انتقال پیام چه کاری انجام خواهید؟
آیا تاحالا از موشن گرافیک در تبلیغات استفاده کرده اید؟
برای اینکه بتوانیم دشوارترین مفاهیم را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب انتقال دهیم از موشن گرافیک استفاده خواهیم کرد.

موشن گرافیک
موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یک اصطلاح انگلیسی و از دو واژه motin (حرکت) و گرافیک به معنی تصویر تشکیل شده . به زبان ساده تر موشن گرافیک یعنی گرافیک متحرک. موشن گرافیک از سال 1960 به وجود آمده و امروزه توانسته طرفداران بسیاری را جلب خود کند.

اسکرول به بالا